Број на оглас: 3865197
Објавен на: 26.02.2021, 16:29
1 / 2

Samsug Galaxy A50

По Договор
Марка:
Samsung
Модел:
A50
Боја:
White
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung Galaxy A50 4GB/128GB Socuvan Maksimum Kako Nov Koristen So Zastitno Staklo i Silikonska Maska
Info:
071-944-225
Lokacija:Gostivar