Број на оглас: 3865195
Објавен на: 28.02.2021, 11:11
1 / 8

ML 320 CDI 4 MATIC AIRMATIC 7G tronic

9.850 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes Benz ML 320 CDI so celosen servis. Filtri, masla, registriran cela godina. Kozni sedista, full oprema. 070862804