Број на оглас: 3864969
Објавен на: 28.02.2021, 15:08
1 / 7

Bmw felni bandazi 5x120

600 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
11J
Дијаметар:
20
Дијаметар на дупка:
120
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Predni 275/40R20 10J
Zadni 315/35R20 11J