Број на оглас: 3864755
Објавен на: 08.03.2021, 04:15
1 / 8

3D Print Uslugi i Reshenija

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Печатници, Медиуми / Печатници

Вид на оглас: Се продава


Уникатни решенија за вашиот дом,кафич,слаткара,канцеларија.
Изработка и дизајн на 3D модели
*Привезоци
*Украси
*3D Скулптури
*Детски играчки
*Секачи и печати за колачиња
*Coffee Stencil
*Столни ламби
*Канцелариски предмети
Градинарски работи
И многу други работи.. За повеќе инфо контактирајте не!!!