Број на оглас: 3864752
Објавен на: 10.04.2021, 20:53
1 / 6

Се продава кордоба

1.650 €
Марка:
Seat
Модел:
Cordoba
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Рег до01 22г нема скапано никаде нови гуми зелен картон јавете се на овој бр 079 203 841