Број на оглас: 3864526
Објавен на: 23.02.2021, 10:52
1 / 3

SEAT LEON 1.9TDI 90Ks

2.900 € Цената е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Leon 1.9 TDI - 90ks (so bos pumpa najdobriot motor) vo odlicna sostojba redovno servisiran, registriran cela godina, od oprema poseduva el. na predni prozori, ABS, ESP, Klima, al. bandazi 17.....