Број на оглас: 3864481
Објавен на: 23.02.2021, 22:58
1 / 5

Xiaomi redmi 9AT 112233

7.500 МКД
Марка:
Xiaomi
Модел:
Xiaomi redmi AT nov neverlok 112233
Боја:
Blue
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e nov neverlok raboti na site mrezi