Број на оглас: 3864470
Објавен на: 23.02.2021, 21:11
1 / 13

a 170 cdi

1.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 170
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes A 170 CDI na bugarski tablici.Odlicno socuvan so zimski gumi smeneti filtri ulje i plocki.Moze i so aluminski bandazi so letni gumi 1200 evra.