Број на оглас: 3864264
Објавен на: 27.02.2021, 11:45
1 / 8

Se prodava Mini Cooper One D 1.4 2006god

1 €
Марка:
Mini
Модел:
ONE D
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mini Cooper One D
1.4 dizel 2006 godina, registrirana cela godina.
Napraven komplet servis, atestirani klima folii, elektrika na stakla i retrovizori, mala potrosuvacka, bez nikakva zabeleshka ! Za podetalni informacii
Kontakt tel 076-369-334 filip
076-369-334 filip
076-369-334 filip