Број на оглас: 3864258
Објавен на: 01.03.2021, 13:10
1 / 11

FORD FIESTA 1.25 16V BENZ-PLIN

1.350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Fiesta 2000g 1.25 16V 55KW
A-test plin vpishan vo soobrakajna
Reg do 17.08.2021
Klima-funkcionira
Centralno so dalecinsko
Elektrika na prozori
Novi gumi
Redovno servisirano i odrzuvano vozilo
Cena 1350€
Kon telefon 070 240 640