Број на оглас: 3863748
Објавен на: 27.02.2021, 07:40
1 / 7

Hyundai i 20 CRDI

4.199 €
Марка:
Hyundai
Модел:
i20
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bez zabeleski so novi gomi.plateno se do registracija.