Број на оглас: 3863661
Објавен на: 28.02.2021, 18:27
1 / 9

Peugeot 207 1.4 hdi polo, corsa, clio, punto

3.550 € 3.650 €
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


⚠️⚠️Peugeot 207 1.4 hdi⚠️⚠️
➡️150.000km
#Najbogata oprema od PEZHO

☎️072 244 291
☎️070 278 614

✔Klima
✔Servisiran do 158.000km
✔Tempomat
✔El stakla
✔El retrevizori
✔4 solidni gumi
✔Halogenki
✔Komandi na volan
✔Bord kompjuter
✔Naslon za raka na prednite sedista
✔8x airbag
✔Mala potrosuvacka 4l/100km
✔Frižider fjoka

Proverka na kilometri po sasia
A1035534T006
DC-554-MT TargaScan

⚠️Moze da se proba test drive, moze da se proveri od vas majstor..
Proverka po šasia sobrakjajna
⚠️⚠️Kolata e top socuvana prednica,motor karoseria.


AutoZone
P402, Arnakija, Skopje

Lokacia:↙️
https://goo.gl/maps/vevEzJpaHhjqmyYq8