Број на оглас: 3863658
Објавен на: 24.02.2021, 02:04
1 / 7

Polo 1.4 TDI

3.550 € 3.650 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🔥Polo 1.4TDI 2006/7🔥
➡️ 177.000km

☎️072 244 291

✔AC Klima
✔Esp
✔el. Prozori
✔5 brzini
✔4nov gumi
✔2x klucevi
✔Krem interior
✔Mala potrosuvacka

Lokacia:↙️
https://goo.gl/maps/vevEzJpaHhjqmyYq8

⚠️Kolata e top socuvana motor,prednica,interior, karoseriski.