Број на оглас: 3863504
Објавен на: 24.02.2021, 00:59
1 / 12

ANTIKA UNIKAT!! GARNITURA

5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Мебел / Тепих

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Cisto drvo, za luge so prefinen vkus.
Kolku povekje ja imas,tolku poveke vredi.
Na pazarot ja nema, NOVA!!!
Trosed i 4 Fotelji!!
BEZVREMENSKA!!
GLAMUROZNA!!
BAROK!!
Info- 070370004 - Dimitar Mantev