Број на оглас: 3863457
Објавен на: 28.02.2021, 09:41
1 / 7

Odlično Stilo,može zamena so moja doplata.

1.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat Stilo vo perfektna sostojba.Registrirano,se smeneto na nea,mal i golem servis napraven,novi gumi.Full oprema,se funkcionalno..Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.Cuvano za svoja duša.Moze zamena,isklucivo so moja doplata,za ponova,Seat,Ww,Fiat.Za zamena druga cena.