Број на оглас: 3863257
Објавен на: 02.03.2021, 15:22
1 / 6

Tuareg 5.0 10v

6.900 € 7.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
230 kw / 313 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Tuaregot e so najvisoko nivo na oprema, odrzavano, redovno servisirano bez niedna maana ednostavno Top vozilo!!!
Vredi da se vidi.
071 275 706