Број на оглас: 3863092
Објавен на: 23.02.2021, 16:44
1 / 4

Novi stolivi 6 kom. i 2 biroa

1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски мебел

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi stolici i dve biroa za trojca.
Dimenzii na biroto 60x240cm, visina 80 cm.

Stolicite i biroata skroz novi

Cena na stolicite za komlet 1000 od stol.

Cena za biroata 2500 od biro.