Број на оглас: 3862549
Објавен на: 01.03.2021, 15:56
1 / 4

Piaggio Beverly 250

1.200 €
Марка:
Piaggio
Вид:
Скутер
Година:
2003
Модел:
Beverly
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Piaggio Beverly 250 vo top sostojba