Број на оглас: 3862523
Објавен на: 18.02.2021, 20:20
1 / 8

MSI laptop

40.000 МКД 45.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Производител:
Останато
Xaрд диск HDD:
2 TB
РАМ Меморија:
16 GB и повеќе
Модел на процесор:
Intel Core i7
Тип на хaрд диск:
SSD
Големина на екран:
17 инчи и поголеми

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Vo besprekorna sostojba, retko koristen. Gratis cooler fan i usb 3.0 4 port.