Број на оглас: 3862410
Објавен на: 23.02.2021, 17:20
1 / 6

Viljuskar/Виљушкар LINDE H30 - 3 tona

5.900 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


“LINDE H30” Вилушкар 3 тона, во супер состојба.
Цена 5.900
Гуми протект Неготино
тел 075 457 991