Број на оглас: 3862095
Објавен на: 24.02.2021, 11:27
1 / 8

Pecka na pelet, za parno 25 kw

40.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Вид на оглас: Се продава


Milkuz , pecka na peleti, 25 kw, koristena 2 sezoni. Ekstra e. Mnogu zacuvana.
Informacii na tel. 078 241 215