Број на оглас: 3861863
Објавен на: 17.04.2021, 14:13
1 / 9

Bmw 320 ful oprema

7 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 320d 163 hp automatic
Start stop
Koza
Elektrika na sedista
Klima
Ladilnik vo kaseta
Vebasto
El stakla
El retrovizori avtomacko zatvaranje i senzor na retrovizor
Komandi na volan
Golema navigacija
Greaci na sedista
Tempomat
Auto svetla
Auto brisaci
Bi xenon
Cd aux
Voziloto e super sostojba bez denar vlog reg 12.2021
070 523 553