Број на оглас: 3861825
Објавен на: 18.02.2021, 09:56
1 / 3

VW New Beetle

2.000 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
New Beetle
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW New Beetle (1.9 TDI)
* Registracija do 05/2021
* 66kw 1.9 TDI
*1998 godina
* Servisirana pred 500 km
* Vo top sostojba