Број на оглас: 3861810
Објавен на: 04.03.2021, 08:42
1 / 2

Renault clio 1.2 benzin...###

1.200 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za podetalni inf _ javete se 078/408/486_