Број на оглас: 3861752
Објавен на: 05.03.2021, 07:40
1 / 6

Specialized hardrock 26

1 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava velosiped Specialized Hardrock 26
Golemina na ram M
Hidraulicni kocnici tektro so novi pakni
Novi racki - gripovi
3 x 8
Zaden menuvac Acera
Novi gumi Kenda 26x1.95
Tocak e servisirani i nema nikakva mana
Poveke info na telefon ili viber