Број на оглас: 3861685
Објавен на: 02.03.2021, 12:50
1 / 10

VW Passat B5.5 1.9 TDI 131ks , so klima , VO TOP SOSTOJBA

3.150 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW passat B 5.5 1.9 TDI 131KS PD motor , so full oprema (Klima ladi), ATESTIRANI KLIMA FOLI, novi gumi M+S , registriran cela godina do 12.2021god , servisiran kompletno kolata odlicno zacuvana kako nova kola bez zabeleski.