Број на оглас: 3861518
Објавен на: 27.02.2021, 07:30
1 / 6

Citroen C4 Picasso 1.6 hdi

4.300 €
Марка:
Citroen
Модел:
C4 Picasso
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2022
Сила на моторот:
109 kw / 148 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Citroën C4 Picasso-2007 godina na proizvodstvo. Napraven golem servis pred 2 meseci. Kolata e super sochuvana, vredi da se vidi.