Број на оглас: 3861515
Објавен на: 23.02.2021, 23:05
1 / 1

GARMIN Instinct™ graphite

15.000 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Шест месеци стар, само минатото лето користен за пливање, зачуван како нов нема гребнатинка. Повеќе слики праќам на вибер.