Број на оглас: 3861321
Објавен на: 28.02.2021, 07:43
1 / 3

Се продава шпорет Смедерецац работен само 1 сезона но

7.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Огревно дрво

Вид на оглас: Се продава


Се продава шпорет на дрва марка Смедерецац за греење и готвење, речиси нов купен 2020 год. За подетални информации на тел. бр 075/ 567-958 и 070/308-850 Петар