Број на оглас: 3860898
Објавен на: 23.02.2021, 23:10
1 / 1

Машки модерен часовник

400 МКД Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов машки модерен часовник кој одговора во секаква комбинација. Часовникот има ремче од СТП кожа и материјал кој е изработен од не'рѓосувачки челик. Бојата на ремчето е црна, додека бојата во внатрешниот дел на куќиштето (приказот на бројките) е бела боја. Часовникот е лесен и удобен за носење на рака. Куќиштето не е големо што удобнаста при носењето е уште поголема.

Цена: 400 денари плус доплата за карго (достава до врата).