Број на оглас: 3860549
Објавен на: 21.04.2021, 10:10
1 / 5

A7 evropski pazar

7.000 МКД 7.500 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
A7
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e besprekoren kupen od germanija