Број на оглас: 3860494
Објавен на: 24.02.2021, 00:41
1 / 3

Sporet na drva PLAMEN

13.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Sporetot e mnogu zacuvano i e vo odlicna sostojba
CENATA NE E FIKSNA JAVETE SE KE SE DOGOVORIME