Број на оглас: 3860454
Објавен на: 16.02.2021, 20:35
1 / 12

Mercedes E270

5.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 270
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E270 CDI
2002 godina

Top sostojba ... Poveke info na tel
+389 70366756 Petar
070 366 756
071 699 693