Број на оглас: 3860444
Објавен на: 16.02.2021, 20:21
1 / 4

Оригинал Вилеров гоблен Воскресението

1.000 € 2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Декоративна уметност

Вид на оглас: Се продава


Гобленот е изработен од оригинал материјали на Вилер,многу квалитетен.
Тајната вечера се продава по цена од 1500 евра.