Број на оглас: 3860336
Објавен на: 24.02.2021, 08:50
1 / 12

Opel zafira 1.9cdti 74 kw 7 sedista 6 brzini moze i zamena

2.699 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Opel zafira 1.9 cdti 2005 god 74 kw 6 brzini 7 sedista vo dobra sostojba servisiran registriran zelen karton....moze i zamena....extra cena za kess.....prednost ..sharan galaxy....alhambra.so moja doplata