Број на оглас: 3860280
Објавен на: 27.02.2021, 19:46
1 / 10

Renaul 5 Campus

1 € Цената е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
R 5
Година:
1991
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2022
Сила на моторот:
35 kw / 48 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Renault 5 GTL Campus,registriran do 08 2021 godina,nema skapano nikade,bez dodatni vlozuvanja vo nea,-078715755.