Број на оглас: 3860120
Објавен на: 27.02.2021, 13:00
1 / 4

Се продава деловен простор во индустриска зона Кочани

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Се продава деловен објект во индустриската зона во Кочани. Објектот е со површина од 1800 м2 и нето висина од 6 м . Во склоп на објектот има лифт, пристапи и вратаи од три страни и канцеларии што дозволува користење на објектот за повеке намени.