Број на оглас: 3860093
Објавен на: 03.03.2021, 16:34
1 / 5

Se izdava apartman do ski centar

По Договор
Број на соби:
1,5
Квадратура:
30 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2020
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Mavrovo

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava stan vednas do ski centarot kompletno namesten lice za kontak 070587076