Број на оглас: 3859779
Објавен на: 26.02.2021, 12:56
1 / 2

Lg 3 zacuvan

800 МКД 1.000 МКД
Марка:
LG
Модел:
3
Боја:
Silver
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e ispraven so polnac prima site karticki