Број на оглас: 3859695
Објавен на: 23.02.2021, 23:33
1 / 12

AUDI A3 1.9 TDI 105KS 2005 S-LINE

3.700 € 3.800 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e 15 godini vo isti gazda so proverka
Kolata e top sostojba registrirana ful servis
Dobri gumi radio dvd koza ricardo sedista
Motor menjac top karoserija top bez mani
2 Para bandazi 17ki i 16ki so zimni gumi
Moze zamena so moja ili vasa doplata