Број на оглас: 3859294
Објавен на: 20.04.2021, 22:01
1 / 5

Polovni gumi 15ki m+s

1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


4 gumi Mishelin 185 65 15 m+s
Solidna sostojba