Број на оглас: 3859074
Објавен на: 01.03.2021, 11:49
1 / 4

Huawei watch GT Active Green kako nov

6.000 МКД 6.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Вид на оглас: Се продава


Се продава Huawei watch GT Active Green максимално зачуван со гаранција уште една година, купен од Mobicom Битола