Број на оглас: 3858722
Објавен на: 24.02.2021, 00:35
1 / 5

Продавам Samsung A41 blue малку користен

9.000 МКД 10.000 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
Galaxy A41 blue
Боја:
Blue
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Продавам Samsung A41 blue, купен од А1 Македонија со 2 години гаранција.
Телефонот е купен на 10.09.2020 год. но е користен само 2 месеци.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a41-10138.php

Никола 078-256-240