Број на оглас: 3858693
Објавен на: 14.02.2021, 23:19
1 / 4

ITNO SE PRODAVA SAMSUNG A70

11.000 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Samsung
Модел:
A70
Боја:
White
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung A 70 mnogu malku koristen, kupen od T-home 24.990 den.
Telefonot e pod garancija do septemvri. Nema nikakvi ostetuvanja. Odi vo kutija so polnac i 3 zastitni maski gratis
Kontakt 070 226 891