Број на оглас: 3858514
Објавен на: 25.02.2021, 21:11
1 / 12

VW Golf 7 1.6TDI - STAKLO -

9.999 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW Golf 7 1.6 TDI. Kolata e uvezena od Italija, so ful oprema,kolata e kako od salon i e registrirana na mk tablici Tel.078 359 009