Број на оглас: 3858019
Објавен на: 24.02.2021, 00:39
1 / 7

Placevi Dracevo

1 €
Квадратура:
5000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se naogjaat na krajot na ulica malesevska, vednas posle novoto osnovno uciliste Rajko Zinzifov.
Samo seriozni klienti.