Број на оглас: 3857983
Објавен на: 14.02.2021, 00:26
1 / 5

Na elen kamen struga

100.000 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
440 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


2 placovi po 220 m2 zaedno 440 m2 so markica