Број на оглас: 3857924
Објавен на: 13.02.2021, 22:14

Продажба

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
3,5
Квадратура:
120 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
110 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Васа Кошулчева

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа со површина од 120м2 и дворно место од 110м2, куќата се наоѓа блиску до железничката станица.
Цена по договор.