Број на оглас: 3857907
Објавен на: 24.02.2021, 21:55
1 / 2

Pplac do gleven pat gv. Vrapciste 1000m22

100 €
Квадратура:
1000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Do placot ims struja voda vlez od glaven pat zubovce 070589846