Број на оглас: 3857583
Објавен на: 13.03.2021, 22:05
1 / 2

Peugeot 206

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2022
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 206
Povekje informacii na telefon 070888446